Партнери


E-Server

E-Server
Магазин пасивного мережевого обладнання для мідних та ВО мереж. Широкий спектр обладнання під будь-які задачі (Київ)

DEPS

DEPS
Ведучий дистриб'ютор та системний інтегратор сучасних телекомунікаційних рішень для бізнесу (Київ)

Boxes

Boxes
Постачальник обладнання та комплектуючих для телекомунікаційної галузі (Київ)

Технологии сетей

Технологии сетей
Ведучий постачальник активного та пасивного обладнання для побудови локальних мереж, мереж кабельного телебачення, Wi-Fi мереж, обладнання для інтернет - провайдерів (Київ)

 Comtel

Comtel
Ведучий системний інтегратор на ринку професійного відеообладнання в Україні (Київ)

 Микродата

ТОВ "ТЕХНОКОМ-ЮЕЙ"
Системна інтеграція, мережеве обладнання активне та пасивне, серверне обладнання, телекомунікаційне обладнання , сервісний центр (Одеса)

 Elgato Communications

ООО «Укрчерметавтоматика»
ООО «Укрчерметавтоматика» – науково-виробнича компанія з більш ніж десятилітнім досвідом роботи в телекомунікації і розробки GSM обладнання (Дніпро)

 Смит

Смит
Послуги по проектуванню, монтажу, пуско-наладці об'єктів торгового, промислового типу. Продаж кабельно-проводникової продукції, мережевого активного та пасивного обладнання (Харків)

 СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА
СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА – найбільш досвідчена комп'ютерна фірма в Україні і один з найбільших в Україні виробників серверів та комп'ютерів. Працює в галузі комп'ютерних технологій з 1986 року (Харків, Запоріжжя, Полтава)

 DC-Link

DC-Link
Системна інтеграція , розробка та побудова СКС, серверне та телекомунікаційне обладнання , сервісний центр, дистрибуція. (Харків)

 ABC

ABC
Оптова та роздрібна торгівля комп'ютерною технікою (комп'ютери, ноутбуки, планшети, сервери), оргтехнікою, комплетуючими та компонентами до неї. Ремонт комп'ютерної техніки, сервісне обслуговування, модернізація. Просування на українському ринку якісних витратних матеріалів для струменевих і лазерних принтерів виробництва французької фірми «CERTTONE». Ексклюзивний регіональний дилер Корпорації Guillemot (Hercules, ThrustMaster) і компанії Wacom (Харків)

 Микро-Тех

Микро-Тех

Основне направлення діяльності - виробництво оптичних шнурів та кабельних збірок, поставка сучасного обладнання для побудови мереж передачі даних, кабельного ТВ та відеоспостереження. Основні направлення постачання: волоконо-оптичний кабель, кабель вита пара, оптичні шнури, оптичні бокси та крос-системи, зварювальне обладнання, активне обладнання, силовий кабель і привід, серверні шафи та стійки, зварювальне та вимірювальне обладнання (Харків)

 Электронный Мир

Электронный Мир
Продаж комп'ютерної, портативної та оргтехніки, побутової техніки, товарів для дому (Харків)

 Сетевуха

SETEVUHA

Магазин телекомунікаційного обладнання для вашого бізнесу. Великий асортимент ІТ обладнання під будь-які задачі (Київ)

Server Shop

SERVER SHOP

Магазин серверного і телекомунікаційного обладнання для бізнесу. Широкий асортимент обладнання для будь-яких задач. Можливість вибору індивідуальних конфігурацій (Ірпінь)